درباره ضلع آخر

معرفیپروژه های شاخص مجموعه ضلع آخر

  • ساخت و نصب دکوراسیون اجلاس های مهم سیاسی از جمله اجلاس روءسای جمهور کشورهای ایران، روسیه و آذربایجان
  • ساخت دکور برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از جمله برنامه ویژه جام جهانی و برنامه های کودک و نوجوان
  • ساخت و نصب دکوراسیون های فروشگاه های برندهای بزرگ دنیا در ایران

درباره ضلع آخر

مجموعه صنعتی ضلع آخر ماندگار، فعالیت خود را از سال 1389 با هدف طراحی و تولید با کیفیت دکوراسیون فروشگاهی و فضاهای اداری و صنعتی آغاز نمود.
این شرکت در آغاز با نام گروه طراحی طاها با ۱۲ نفر نیروی انسانی فعالیت می نمود اما با تلاش شبانه روزی پرسنل و لطف خداوند هم اکنون دارای ۵۰ نفر پرسنل مستقیم می باشد که در قسمت های مختلف از جمله استودیو طراحی و مهندسی، سالن مصنوعات چوبی و ام دی اف، سالن رنگ مصنوعات چوب و ام دی اف، سالن تولید مصنوعات فلزی، سالن رنگ استاتیک مصنوعات فلزی، سالن شیشه بری، سالن مونتاژ و بسته بندی و خط کنترل کیفی مشغول بکار می باشند.
هم اکنون مجموعه صنعتی ضلع آخر در حال فعالیت با برند های معتبر از جمله Lc Waikiki - Mango - jeans west و... می باشد.

همواره تلاش نموده ایم محصولات خود را با کیفیت ساخت بالا و در بهترین زمان ممکن با نهایت دقت، عرضه کنیم تا رضایت مشتریان خود را بدست آوریم و راهکاری برای پیشرفت و تعالی مشتریان خود باشیم.


زمینه های فعالیت

محور اصلی فعالیت این شرکت طراحی و ساخت دکوراسیون فروشگاهی و اداری میباشد .

آغاز فعالیت یک پروژه با بازدید از محل پروژه توسط مهندسان طراح ، ارزیابی و اندازه گیری صورت می پذیرد سپس مهندسان شرکت با تکیه بر قابلیت و توانایی های بالای خود نقشه های سازگار با پروژه مورد نظر را طراحی می کنند و پیش از ساخت یک نمونه آماده شده از پروژه را به مشتریان ارائه می دهند و سپس با نظر خواهی از مشتریان تغییرات لازم را انجام میدهند و با نهایی شدن پروژه با تفکیک کردن نقشه مربوط به هر قسمت آن را در اختیار کارگاه تولید قرار می دهند.

در این بخش توضیح مختصری از فعالیت هر قسمت از مجموعه ضلع آخر داده میشود :
کارخانه ضلع آخر همانگونه که قبلا هم اشاره شده به چند سالن از جمله سالن چوب و ام دی اف، سالن رنگ آمیزی و نقاشی، سالن رنگ استاتیک، سالن فلز، سالن مونتاژ و بسته بندی تقسیم میشود و هر قسمت با دریافت نقشه مربوط به قسمت خود فعالیت را آغاز میکند

سالن مصنوعات چوبی و ام دی اف : در این قسمت در ابتدای کار ورق های ام دی اف و الوار های چوب با استفاده از ابزارهای مدرن برشکاری با ابعاد تعریف شده در نقشه برش داده می شود و در اختیار قسمت آماده سازی برای رنگ داده میشود.

سالن رنگ : در این قسمت ورق های ام دی اف و چوب های برش خورده توسط دستگاه های برقی سمباده زده میشوند و سپس آماده زیر سازی و بتونه کاری میشوند و در نهایت برای قسمت رنگ کاری ارسال میشوند.

سالن مصنوعات فلزی : در این قسمت پس از دریافت اطلاعات نقشه پروژه، پروفیل های لازم جهت برش آماده شده و پس از برشکاری با استفاده دستگاه های جوش آرگون و co2 برای آماده کردن قفسه و طبقات پروفیل ها را به یکدیگر جوش می دهند.

سالن مونتاژ و بسته بندی : در این قسمت که مرحله پایانی تکمیل پروژه در کارگاه می باشد محصولات پس از آماده شدن و خشک شدن توسط کارتن و نایلون های ضربه گیر بسته بندی و آماده ارسال به محل میشوند. پس از ارسال محصولات به محل مورد پروژه نیز نصابان ماهر و مجرب این شرکت جهت نصب به محل اعزام میشوند.