خدمات ضلع آخر

 آغاز فعالیت یک پروژه با تکمیل فرم سفارش و یا بازدید از محل پروژه توسط تیم طراحی و مهندسی با ارزیابی و اندازه گیری صورت می پذیرد سپس مهندسان مجموعه صنعتی ضلع آخر با تکیه بر توانمندی ها و تجربه بالای خود نقشه های سازگار با پروژه مورد نظر را طراحی می کنند و پیش از آغاز فرآیند ساخت و تولید به کارفرما ارایه می دهند و پس از نظرخواهی از کارفرما تغییرات لازم را انجام می دهند و با تایید نهایی پروژه نقشه های مربوط به هر قسمت از کارخانه در اختیار مدیر بخش ها قرار می گیرد ، حین فرآیند تولید مهندسان از صحیح بودن اجرای پروژه با کنترل های دوره ای اطمینان حاصل میکنند با پایان فرآیند تولید تمامی آیتم های تولید شده به بخش کنترل کیفی انتقال و با تایید و برچسب گذاری کنترل کیفیت به بخش بسته بندی و تحویل به کارفرما منتقل می شوند و در صورت نیاز هماهنگی موازی با مهندسان تیم نصب و اجرا جهت اجرای پروژه در محل اقدام می نمایند و در نهایت پس از پایان فرآیند اجرا طی کنترل نهایی و رفع ایرادات احتمالی به طور رسمی پروژه تحویل کارفرما می گردد. مجموعه صنعتی ضلع آخر مفتخر به دریافت رضایت مندی و تاییدیه از تمامی کارفرمایان خارجی و داخلی خود شده است و با تمام توان درحال نوآوری و بالا بردن هرچه بیشتر سطح کیفی محصولات خود می باشد.

 

 

 

طراحی و تولید و اجرای دکوراسیون فروشگاهی

طراحی، تولید، اجرا و نصب دکوراسیون فروشگاهی
اولین چیزی که حین ورود مشتری به یک فروشگاه مورد توجه قرار میگیرد دکوراسیون فروشگاه است.
خلاقیت، نظم، چیدمان کالا و حتی نور فروشگاه در تصمیم گیری مشتری حین انتخاب و خرید تاثیر مستقیم دارد تا جایی که برند های معتبر جهانی چند وقت یک بار در صدد هستند تا دکوراسیون فروشگاه های خود را با طراحی و اجرای جدید تر به روز آوری کنند تا با نوآوری و توجه به نگاه مخاطب، مشتریان خود را راضی و وفادار نگه دارند.

 

طراحی و تولید استند محصول

ایده پردازی ، طراحی و تولید استند محصول و استندهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی
رقابت برند ها در ارایه محصولات و نمایش قدرت برند و عرضه صحیح کالا مخصوصا در نقطه فروش در عصر گسترش فروشگاه های زنجیره ای ، مجموعه صنعتی ضلع آخر را برآن داشت تا بخش طراحی و تولید استند محصول را با هدف گذاری بلند مدت برای طراحی و ساخت استند ها ، پودیومم ها ، ماکت های استند فروش کالا و استند های رومیزی با مطالعه دقیق و نمونه سازی استند های برند های معتبر دنیا راه اندازی و اکنون ایده پرداز ، طراح و سازنده بزرگ این محصولات نمایش کالا در طرح های متنوع با رعایت استانداردهای برند می باشد.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون فضاهای اداری

طراحی ، تولید و اجرای دکوراسیون فضاهای اداری
خودتان را جای ارباب رجوع بگذارید زمانی که دکوراسیون شرکت یا سازمان به نحو احسن طراحی و پیاده سازی شده باشد میتواند در جلب مشتری تاثیر بسیار زیادی بگذارد آمارها نشان داده است شرکت هایی که از دکوراسیون اداری مناسب و زیبایی برخوردار هستند در جلب مشتری بسیار موفق تر بوده اند تا شرکت هایی که اهمیت چندانی به زیباسازی دکوراسیون خود نمیدهند. یکی از نکات بسیار مهمی که باید برای طراحی دکوراسیون اداری در نظر گرفته و رعایت شود تناسب دکوراسیون با نوع فعالیت آن مجموعه است. رنگ، طرح و متریال به کار رفته در دکوراسیون اداری باید به گونه ای طراحی شوند که کاملا با نوع فعالیت شرکت تناسب داشته باشند.

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی ویلا، آپارتمان، خانه و آشپزخانه
خانه محل آرامش و همواره آشپزخانه قلب تپنده یک خانه محسوب می شود. اولین فضایی که در زندگی هر انسان نیاز به طراحی دکور یا جانمایی وسایل دارد محل زندگی اوست. با توجه به سبک زندگی آپارتمان نشینی امروز و یا نیاز بیشتر به دکوراسیون مدرن در وبلا به عنوان محل تفریح و استراحت، ایده های نو و تنوع در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی در مجموعه صنعتی ضلع آخر مد نظر قرار گرفته است و با این رویکرد پروژه های موفق بزرگی را از ایده تا نصب اجرا نموده است. مجموعه صنعتی ضلع آخر با توجه به در اختیار داشتن تجهیزات متنوع تولید با انواع متریال ها هیچ نگرانی برای اجرایی شدن طرح ها و ایده ها نداشته و پروژه های بزرگ خلاقانه را اجرایی نموده است.

services

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از اخبار و مقالات ما عضو خبرنامه ما شوید